حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

لیدو , گل و گیاه , پرتقال , چای , برنج , کاکتوس , ساکولنت , ساک حصیری , سوپرمارکت رامسر

رویه پرداخت و ارسال

انتخاب هر یک از گزینه های ارسال محصولات به معنای پذیرفتن شرایط و قوانین مصوب فروشگاه لیدو توسط مشتری برای آن گزینه ارسال خواهد بود.

 

شیوه های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه بانکی

با این سرویس مشتری می‌تواند مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین از طریق درگاه های بانکی شتاب پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کند. برتری این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که سرعت بیشتری در پردازش و ارسال سفارش دارد.

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب

در این روش مشتری باید مبلغ سفارش خود را به حساب بانکی فروشگاه اینترنتی لیدو واریز نمایید. بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد. درصورت تمایل برای استفاده از این روش با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند.

شیوه و نرخ حمل و نقل

سفارشات با چهار روش پست پیشتاز، سفارشی، تیپاکس و اتوبوس در تمام نقاط ایران و تحویل اختصاصی با نرخ ثابت فقط در شهر رامسر قابل ارسال است.

برای پست پیشتاز و سفارشی هزینه حمل و نقل به طور خودکار هنگام تکمیل سفارش پرداخت و محاسبه می شود. اقلام را به سبد خرید خود اضافه کنید هنگام تکمیل سفارش انتخاب روش حمل و نقل و قیمت مرتبط با آنها موجود می باشد. ارسال با تیپاکس و اتوبوس بصورت پس کرایه می باشد به این صورت که هنگام دریافت سفارش مشتری مبلغ آن را به مامور تیپاکس و یا ترمینال پرداخت می نماید.

ارسال با اتوبوس

با انتخاب این گزینه بسته سفارشی مشتری از طریق اتوبوس به ترمینال شهر ایشان ارسال خواهد شد. بدیهی ست تنها در صورتی که اتوبوس به مقصد شهر مقصد موجود باشد و امکان ارسال بسته سفارشی با این روش وجود داشته باشد، ارسال انجام خواهد شد، در غیر این صورت با هماهنگی مشتری گزینه ارسال دیگری را انتخاب خواهیم کرد. هزینه ارسال با اتوبوس بصورت پس کرایه هنگام دریافت بسته توسط مشتری از ترمینال پرداخت خواهد شد. برتری این روش، ارسال سریع تر و هزینه پایین تر است. پیشنهاد می‌شود برای ارسال مواد غذایی و محصولات فاسد شدنی از این گزینه ارسال استفاده کنید.

تیپاکس

برای سفارش گل و گیاه با ابعاد بزرگ کاربران می بایست از گزینه ارسال تیپاکس استفاده نماید. مشتری با انتخاب گزینه ” تیپاکس (پس کرایه) ” هنگام دریافت سفارش خود، به مامور تیپاکس هزینه حمل و نقل را پرداخت می نمایند. در غیر این صورت لیدو مجاز است که مابه تفاوت هزینه ارسال با تیپاکس را از مشتری طلب کند و درصورت عدم پرداخت، سفارش را کنسل و هزینه سفارش را به مشتری بازگرداند.

شعب تیپاکس

 

پست پیشتاز و سفارشی

با انتخاب گزینه ارسال با پست پیشتاز یا پست سفارشی بسته خرید مشتری برای ارسال به شرکت پست ایران تحویل داده خواهد شد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با توجه به محدوده جغرافیایی و شهر مقصد برای پست پیشتاز بین ۱ تا ۳ روز و پست سفارشی بین ۲ تا ۵ روز کاری خواهد بود. هزینه ارسال سفارش هنگام تکمیل سفارش توسط سیستم محاسبه شده و به مشتری نمایش داده خواهد شد و مشتری هنگام تسویه حساب با لیدو هزینه پست را پرداخت خواهد نمود.

یادآوری: ارسال گل و گیاهانی که سطل دارند با پست مقدور نیست. برای ارسال این نوع سفارشات از تیپاکس استفاده نمایید.

پیگیری مرسولات پست

 

تحویل اختصاصی در رامسر

فروشگاه اینترنتی لیدو تمامی سفارشات در محدوده شهر رامسر را با سرویس تحویل اختصاصی به دست مشتریان خود می‌رساند. این سرویس علاوه بر سرعت بالا قیمت مناسبی دارد و تجربه یک خرید خوب را لذت بخش تر خواهد نمود. تمامی سفارشات سوپرمارکتی که تا ساعت ۱۸ ثبت شوند در همان روز تحویل مشتری خواهد شد. سایر سفارشات پس از تکمیل پردازش با همین روش برای مشتریان ارسال خواهد شد.

نکته:

• درصورتی که لیدو تشخیص دهد سبد سفارش مشتری با هر یک از گزینه های انتخابی ایشان قابل ارسال نبوده و به محصول آسیب می‌رسد و یا باعث خرابی و فساد خواهد شد می‌تواند با هماهنگی گزینه ارسال دیگری را برای تحویل به مشتری انتخاب نماید. درصورت افزایش هزینه ارسال، مشتری ما به تفاوت را به لیدو پرداخت خواهد نمود.

• تنوع گزینه های ارسال محصول تنها برای راحتی مشتریان و مدیریت هزینه ارسال سفارشات در نظر گرفته شده است.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X